Małpka Express - Zaczyna się piłkarska fiesta!

Zaczyna się piłkarska fiesta!

12.06.2014

Przed nami miesiąc sportowych emocji na najwyższym poziomie. Do skąpanej w słońcu Brazylii zjadą najlepsi piłkarze globu, by rywalizować o Puchar Świata i nieśmiertelną sławę. Choć nie będzie wśród nich biało-czerwonych, dla prawdziwych fanów piłki emocji z pewnością nie zabraknie!

 

Jubileuszowe, XX Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, odbędą się w dniach 12.06-13.07 w kraju, w którym futbol ma status religii narodowej. 32 zespoły, podzielone na 8 grup, będą walczyć o Puchar Świata FIFA oraz tytuł najlepszej drużyny globu. O tym komu przypadną przekonamy się 13 lipca podczas finału Mundialu, który zostanie rozegrany na legendarnej Maracanie w Rio de Janeiro.

 

Większość kibiców znad Wisły zmagania wirtuozów futbolu będzie śledzić na szklanym ekranie. Aby zapewnić sportowym emocjom jak najlepszą oprawę, Małpka Express przygotowała ofertę, która umili każdy piłkarski wieczór.

 

W czasie mundialowego szaleństwa czekają na Was m.in. dwa piwa Tatra w cenie 4 zł, kabanosy Tarchyński Exclusive za jedyne 5,29 zł oraz żelazny zestaw kibica: orzeźwiający 1-litrowy napój od Coca Coli w pakiecie z chipsami Crunchips za 7,99 zł.

 

Kibicuj z Małpką!