Małpka Express - Wakacyjne przyspieszenie Małpki Express

Wakacyjne przyspieszenie Małpki Express

13.09.2013

Tegoroczne wakacje były, wbrew pozorom, bardzo pracowitym okresem dla Małpki Express. Od początku lipca, liczba sklepów należących do sieci powiększyła się łącznie o 34 placówki. Tym samym, w całym kraju pod szyldem marki działa już 138 sklepów.

Po raz kolejny największym powodzeniem sieci cieszył się Poznań, w którym w ciągu wakacji otwarto pięć nowych sklepów, w tym setną Małpkę Express przy ul. Fredry 1 i pierwszą całodobową Małpkę Express przy ul. Szkolnej 19. Ponadto aż cztery placówki powstały w Krakowie, trzy w Gdyni oraz po dwie w Łodzi i Kielcach. Z oferty nowych sklepów mogą skorzystać również mieszkańcy Gdańska, Zabrza, Raciborza, Żywca, Tarnowa, Będzina, Jastrowa, Oławy, Włocławka, Barlinka, Bytomia, Zabierzowa, Kartuz, Jastrowa i Zgorzelca.

Jak zwykle zapraszamy na świeżo parzoną kawę oraz na ciepłe przekąski w Strefach Café. Chwile relaksu umili możliwość skorzystania z darmowego dostępu do Internetu. Serdecznie zapraszamy też do skorzystania z nowości – oferty regału pełnego świeżych owoców i warzyw oraz możliwości zapłacenia rachunków.

Miło Cię widzieć! Codziennie od 6.00 do 24.00!