Pracujw centrali

Pracuj
w centrali

Praca w centrali sieci sklepów Małpki Express

Pracuj w Centrali

Wierzymy, że człowiek to najlepsza inwestycja. Zainwestuj więc w siebie! Dołącz do nas- najlepszych specjalistów, którzy z radością podejmują kolejne wyzwania. Stawiamy na rozwój i dzielimy się doświadczeniem, ponieważ wiemy, że razem znaczy lepiej. Co więcej – zapewniamy udział w licznych projektach. Będziesz miał także dostęp do innowacyjnych rozwiązań naszej branży. Gwarantujemy Ci stabilność zatrudnienia, stałe wynagrodzenie i bezpieczne warunki pracy. Zależy nam na tym, byś mógł czuć się komfortowo. Jesteśmy przekonani, że serdeczna atmosfera sprzyjać będzie zarówno Twojemu zadowoleniu jak i efektom pracy. Efektom, które wzbudzą aprobatę i zadowolenie naszych klientów, a także będą powodem Twojej satysfakcji. Doceniamy zaangażowanie pracowników – w końcu stanowią klucz do naszego wspólnego sukcesu.
Chcesz razem z nami budować jakość marki? Aplikuj. Czekamy na Ciebie!

Aktualne oferty pracy

Opis stanowiska:

  • Administrowanie systemem klasy ERP
  • Wdrażanie zmian w systemie ERP – identyfikacja wymagań użytkowników, testowanie, implementowanie rozwiązań
  • Nadzorowanie pracy interfejsów pomiędzy systemem ERP i WMS
  • Zapewnienie stabilności, bezpieczeństwa oraz niezawodności systemu
  • Współpraca z zespołami projektowymi w obszarze aktualizacji, usprawnień oraz nowych wdrożeń
  • Wsparcie dla użytkowników końcowych
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi systemu
  • Bieżąca kontrola poprawności pracy oraz wydajności systemu
  • Koordynacja i optymalizacja współpracy z partnerami zewnętrznymi w obszarze ERP
  • Zapewnienie zgodności wymagań biznesowych z funkcjonalnością systemu ERP
  • Czynne uczestnictwo w projektach integracyjnych

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość serwera baz danych MS SQL
  • Dobra znajomość języka zapytań SQL
  • Umiejętności komunikacyjne, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość narzędzi do modelowania procesów biznesowych
  • Znajomość zagadnień z zakresu łańcucha dostaw
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją spółki w powierzonym zakresie zadań
  • Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność za powierzone zadania, zaangażowanie w realizowane projekty

Oferujemy:

  • Dostęp do nowych technologii informatycznych
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach wdrożeniowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prace w młodym i ambitnym zespole
  • Możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy i podniesienia posiadanych kwalifikacji