Małpka Express - Poczytaj Małpkę Express!

Poczytaj Małpkę Express!

07.07.2014

Od 1 lipca klienci Małpki Express mogą przy okazji zakupów otrzymać bezpłatny, wakacyjny egzemplarz pisma „Małpka Express na lato”.

 

Magazyn będzie publikowany cyklicznie, raz na kwartał. W aktualnym wydaniu czytelnicy znajdą m.in. kalendarz najzabawniejszych wakacyjnych dni, w tym Dzień Hot-Doga czy Dzień Koleżeństwa.

 

Tematem numeru jest wywiad ze znaną pogodynką – Dorotą Gardias. Klienci Małpki Express otrzymają również przepisy na letnie potrawy, m.in. na sos czekoladowy czy ciasto malinowe, podróżnicze porady, ciekawostki i szarady, a także rabaty do wykorzystania w placówkach należących do sieci. W najnowszym wydaniu Klienci znajdą również konkurs, w którym główną nagrodą jest weekendowa wycieczka do SPA.

 

Magazyn sieci Małpka Express jest dostępny bezpłatnie we wszystkich otwartych sklepach ogólnopolskiej sieci oraz w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.malpkaexpress.pl. Ponieważ pismo zawiera ofertę napojów alkoholowych, przeznaczone jest tylko dla pełnoletnich klientów sieci.

 

Miłej lektury!