Małpka Express - Poczuj Letni Odpręż

Poczuj Letni Odpręż

24.06.2015

Lato to czas niezapomnianych przygód i atrakcyjnych konkursów!  My zawsze łączymy to, co najlepsze. Co powiesz na skok ze spadochronem czy weekend pod żaglami?  A może wolisz udać się na kurs sushi lub odpocząć w SPA?  Z nami wszystko jest możliwe! Od 24 czerwca do 1 września 2015  możesz wziąć udział w wakacyjnym konkursie a kolejno wygrać te i wiele innych nagród. 

Zabawa została podzielona na pięć części, a zadania dla uczestników każdego z etapów będą publikowane na naszym fan page w dniu rozpoczęcia każdej edycji.
Co zrobić by wziąć udział? Wystarczy dokonać zakupu, za co najmniej 10 złotych, zachować paragon a kolejno wykonać zadanie konkursowe, które zostanie opublikowane na https://www.facebook.com/malpkaexpress. Proste, prawda?

W pierwszym etapie konkursu czekamy na najciekawsze zdjęcia z Twoich wakacji. Można je publikować w komentarzu pod postem konkursowym. Zabawa potrwa do 7 lipca, a najlepsze zdjęcia nagrodzimy wyjątkowymi prezentami: skokiem ze spadochronem, kursem nurkowania, lotem paralotnią oraz pięcioma zestawami gadżetów. Podziel się z nami swoimi wspomnieniami!

Chcesz wiedzieć więcej? Regulamin znajdziesz tutaj.

Powodzenia!