Kim jesteśmy?

Tworzymy nowoczesną sieć sklepów convenience. Dogodne lokalizacje, funkcjonalna aranżacja czy szeroki asortyment Twoich ulubionych produktów to tylko kilka z naszych atutów.

Wiemy, że nie warto tracić czasu na długie poszukiwania. Chcąc ułatwić Ci dokonywanie szybkich i wygodnych zakupów proponujemy nowoczesną przestrzeń i przejrzysty, intuicyjny układ towarów na półkach. Co więcej – dogodne godziny otwarcia naszych sklepów i profesjonalna, sympatyczna obsługa sprawiają, że natychmiast dostajesz to, czego potrzebujesz.

Sklepy Małpka S.A. to nie tylko radość z zakupów. W czasie gdy Ty wybierasz produkty z półek, zamówiona w Strefie Małpka Cafe kawa już się parzy! Miałeś dziś czas żeby coś przekąsić? Gorące hot dogi, świeże kanapki i sałatki, czekają na Ciebie każdego dnia.

Codziennie myślimy o Twojej wygodzie – dostęp do bezpłatnego Wi-Fi czy możliwość zapłacenia rachunków ułatwiają wypełnianie obowiązków. W wybranych sklepach sieci można skorzystać z usługi lotto. Usługę cashback, z kolei, dodaliśmy do naszej oferty z myślą o tym, byś mógł błyskawicznie wypłacać gotówkę.

Bez względu na to, czego potrzebujesz – jesteśmy dla Ciebie. Odwiedź nas i pozwól nam wywołać Twój uśmiech. Ekspresowo i po drodze.