Małpka Express - Mamy nową stronę internetową!

Mamy nową stronę internetową!

17.12.2015

Intuicyjna nawigacja, przejrzysty design, nowoczesne rozwiązania – nasz nowy serwis internetowy ułatwi Ci ekspresowe dotarcie do informacji, których szukasz!
Chcesz szybko sprawdzić lokalizację najbliższego sklepu? Interesują Cię aktualne oferty rabatowe? A może chcesz przejrzeć gazetkę promocyjną? Niezależnie od tego czy korzystasz z komputera, tabletu czy smartfona, nasza strona automatycznie dostosuje się do rozmiaru i rozdzielczości urządzenia, a przejrzysty design i duże kafle umożliwią Ci swobodną nawigację i będą pomocne, jeśli masz dotykowy ekran.

Jeżeli chcesz zostać Partnerem Prowadzącym Sklep, szybko dotrzesz do informacji o czekających Cię korzyściach i naszych oczekiwaniach, a także wypełnisz formularz aplikacyjny. Chcesz wynająć nam lokal? Zapraszamy do zapoznania się z kryteriami i uzupełnienia kwestionariusza. Jeśli chciałbyś dołączyć do zespołu pracującego w naszej centrali, zapoznaj się z aktualnymi ofertami i wypełnij aplikację!

Koniecznie zajrzyj też do sekcji z komiksami. Tam zauważysz, jak nasze małpki: Filip Naczelny, Tymon Wyjec oraz Emilia King-Kongowska w typowym dla siebie, małpim stylu przeskakują z komiksowego paska na pasek i dzielą się swoimi historiami. Codziennie odwiedzają także nasz profil Facebook, by informować o promocjach, aktualnościach, – choćby o konkursie newsletter! Bądź czujny! Uwaga, możesz także sam stworzyć komiks z ich udziałem!

Zapraszamy do klikania!