Małpka Express - Małpka Express z Hermesem Poradnika Handlowca

Małpka Express z Hermesem Poradnika Handlowca

20.05.2014

15 maja, podczas XVI Wiosennego Ogólnopolskiego Spotkania Czołowych Postaci Świata FMCG i HoReCa, ogólnopolska sieć sklepów Małpka Express otrzymała nagrodę Hermesa Poradnika Handlowca i Poradnika Restauratora w kategorii „Sieci Convenience”.

Nagrodę z rąk Prezesa Wydawnictwa, Wiesława Generalczyka oraz Jacka Ratajczaka, redaktora naczelnego Poradnika Handlowca, odebrał Prezes Zarządu spółki Małpka S.A., pan Maciej Szturemski:

Dzisiejsze wyróżnienie to dowód na to, że opracowana przez nas koncepcja nowoczesnego sklepu convenience sprawdziła się i zyskała uznanie nie tylko najlepszych specjalistów branży, ale też klientów. Chciałbym podziękować całemu zespołowi spółki Małpka, Partnerom Prowadzącym Sklepy oraz wszystkim partnerom biznesowym, bez których nasz sukces nie byłby możliwy. Wszyscy, wspólnie w ciągu ostatnich dwóch lat rozwijaliśmy sieć Małpka Express. Nie tylko terytorialnie – poprzez otwarcia nowych placówek, ale również jakościowo – poprzez dostosowywanie oferty sklepów do potrzeb klientów.Dzisiejsza nagroda to dla nas dodatkowa motywacja do dalszej pracy w kolejnych latach – 

powiedział Szturemski podczas odbierania nagrody.

Nagrodę przyznało jury w składzie: dr Maria Andrzej Faliński – Dyrektor Generalny POHiD, Tadeusz Zagórski – Prezes Zarządu NRZHiU i Jacek Ratajczak – Redaktor Naczelny „Poradnika Handlowca”.

Hermesy „Poradnika Handlowca” zdążyły przez okres dekady zyskać miano nagrody cenionej w środowisku i elitarnej. Wynika to z kilku czynników. Po pierwsze – przyznawane są tylko raz w roku. Po drugie – liczba wręczanych statuetek jest niewielka, nie przytłacza swą ilością, co automatycznie podnosi rangę nagrody. Po trzecie jest to wyróżnienie dedykowane ściśle określonej grupie – Hermesy zgodnie z tradycją wręczane są wyłącznie handlowcom.