Małpka Express - Małpka Express wprowadziła usługę Cashback

Małpka Express wprowadziła usługę Cashback

01.12.2014

Od początku listopada, klienci ogólnopolskiej sieci sklepów Małpka Express mogą skorzystać z możliwości wypłacenia gotówki podczas codziennych zakupów. Usługa Cashback została wprowadzona do wszystkich sklepów należących do sieci.

Usługa wypłaty gotówki podczas płatności kartą w sieci Małpka Express została wprowadzona od 3 listopada we współpracy z operatorem MasterCard. Usługa za każdym razem jest potwierdzana numerem PIN i obejmuje większość kart MasterCard oraz Visa. Wartość, którą można wypłacić jednorazowo uzależniona jest od kwoty zakupów i wynosi maksimum 200 zł (w przypadku kart VISA) i maksimum 300 zł (dla kart Master Card) przy jednej transakcji. Podczas wypłaty gotówki nie jest pobierana prowizja.

Wprowadzenie usługi cashback to kolejne udogodnienie dla naszych klientów – mówi Przemysław Mroczek, Dyrektor Departamentu Marketingu Małpka S.A. – Małpka Express to nowoczesna sieć formatu convenience. Jak sama nazwa wskazuje, jednym z kluczowych elementów naszej działalności jest zapewnienie klientom maksymalnej wygody podczas dokonywania zakupów. Rozszerzony katalog usług dodatkowych z pewnością jest ułatwieniem dla klientów, którzy mogą załatwić kilka spraw w jednym miejscu. Teraz także wypłacić gotówkę podczas zakupów.

Spółka Małpka S.A. rozwija katalog usług dostępnych w Małpka Express. W sklepach należących do sieci można skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu oraz możliwości zapłacenia rachunków. W ramach synergii ze sklepem internetowym Merlin.pl, w sklepach Małpka Express powstały punkty odbioru Merlina, gdzie klienci mogą bezpłatnie odebrać zakupy zamówione na stronie sklepu internetowego oraz na miejscu skorzystać z oferty bestsellerów.

Ponadto sieć mocno stawia na rozwój oferty gastronomicznej. W strefie Małpka Cafe klienci mogą napić się gorącej kawy lub herbaty oraz zjeść ciepły posiłek. W wybranych lokalizacjach Małpka Express testuje wprowadzenie sałatek, jogurtów i kanapek dostępnych na miejscu. Małpka S.A. stale testuje również inne rozwiązania i wprowadza je do całej sieci, gdy zostaną zaakceptowane przez klientów.