Małpka Express - Małpka Express nominowana w konkursie „Expressu Bydgoskiego”

Małpka Express nominowana w konkursie „Expressu Bydgoskiego”

23.07.2015

Trzy sklepy sieci Małpka Express walczą o tytuł „Najlepszy Sklep Roku 2015” w plebiscycie „Expressu Bydgoskiego”. Nominację otrzymały w wyniku zgłoszeń dokonanych przez czytelników gazety. Do 2 sierpnia trwa głosowanie w wyniku którego poznamy zwycięzcę.

Małpka Express przy ul. Gajowej 44, Małpka Express przy ul. Gdańskiej 24 oraz Małpka Express przy ul. Dworcowej 9/1 zostały zgłoszone przez czytelników gazety „Express Bydgoski” w pierwszym etapie plebiscytu do tytułu „Najlepszy Sklep Roku 2015”. Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej cenionych przez mieszkańców Bydgoszczy i okolic punktów, z uwagi na miłą obsługę czy też bogatą ofertę produktów i usług.

Sklepy sieci Małpka Express zostały nominowane w kategorii  Mini Market Roku 2015, a więc osiedlowy sklep samoobsługowy, posiadający w swojej ofercie towary codziennego użytku, jak: żywność, ubrania, kosmetyki, środki czyszczące; miejsce o średniej wielkości powierzchni sprzedaży od około 100 mkw.

Aby zgłosić swojego faworyta należy wysłać SMS pod numer 7248 (koszt to 2,46 zł z VAT), wpisując w treści: EX.M.nazwa sklepu, adres sklepu.

Spośród wyłonionych kandydatów w każdej z kategorii w drodze głosowania SMS-owego, które potrwa do 2 sierpnia 2015 roku (do godziny 23.59), wybrani zostaną zwycięzcy. Wysłanie SMS-a jest równoznaczne z zakupem bieżącego e-wydania „Expressu Bydgoskiego”.
Nagrodą dla zwycięzców będzie reklama w „Expressie Bydgoskim”.