Małpka Express - Małpka Express i Merlin.pl ruszają z promocją dla Poznaniaków

Małpka Express i Merlin.pl ruszają z promocją dla Poznaniaków

20.05.2014

Od dziś mieszkańcy Poznania mogą wziąć udział w nowej akcji promocyjnej, realizowanej wspólnie przez Małpkę Express i Merlin.pl. Wszyscy, którzy odbiorą zamówienia złożone na stronie Merlin.pl w poznańskich sklepach Małpka Express, będą mogli wziąć udział w promocji lojalnościowej z nagrodami.

Wspólna promocja Małpki Express i Merlin.pl potrwa od 19 maja do 8 czerwca 2014 r. Aby wziąć w niej udział wystarczy zamówić jeden z 300 tys. produktów dostępnych na stronie www.merlin.pl i odebrać go bezpłatnie w jednym z trzydziestu sklepów Małpka Express w Poznaniu, Luboniu lub Komornikach. W zamian będzie można otrzymać kartę lojalnościową, na której klienci będą umieszczać naklejki promocyjne otrzymane po odebraniu kolejnych paczek. Po zebraniu trzech kuponów, klienci otrzymają designerskie torby ekologiczne. Po zgromadzeniu sześciu kuponów, odbiorą bon o wysokości 30 zł na zakupy w sklepie Merlin.pl.

Promocja lojalnościowa nie jest pierwszą wspólną akcją realizowaną przez Małpkę Express i Merlin.pl. Wcześniej w wybranych sklepach Małpka Express pojawiły się strefy, w których klienci mogą odebrać paczki i kupić bestsellery dostępne w sklepie internetowym. Synergia jest wynikiem dołączenia obu firm do Grupy Handlowej Czerwona Torebka w 2013 r.