Małpka Express - Letnie odprężenie fanów Małpki Express

Letnie odprężenie fanów Małpki Express

17.09.2015

Od skrajnie ekstremalnych po wysmakowane i relaksujące. Atrakcje, które zapewniliśmy w to upalne lato naszym fanom to między innymi skok ze spadochronem, lot w tunelu aerodynamicznym, weekend na Mazurach, wieczór w spa, odprężający masaż czy kolacja dla dwojga w wykwintnej restauracji. Wszystkie z wymienionych nagród rozdaliśmy w konkursie „Letni odpręż”, który trwał na naszym fanpage’u od 24 czerwca do 1 września.

Maniacy adrenaliny, miłośnicy zwierząt, smakosze dobrej kuchni, osoby zmęczone codzienną pracą i spragnione odrobiny relaksu – wszyscy nasi fani mogli znaleźć coś dla siebie w jednej z pięciu edycji „Letniego odprężu”. W konkursie udział wzięło ponad stu użytkowników, którzy przysłali nam swoje wakacyjne zdjęcia, podali pomysły na urozmaicenie menu naszej Strefy Małpka Cafe, pokazali swoje zwierzaki, podzielili się z nami swoimi romantycznymi chwilami uwiecznionymi na fotografiach i popisali humorem, prezentując kreatywne pomysły na dobrą zabawę w końcówce lata.

Rozdaliśmy łącznie 15 nagród głównych i 25 nagród pocieszenia w postaci firmowych gadżetów, a załączone zdjęcia przysporzyły wszystkim wiele uśmiechów. Selfie z kurą, intensywna wymiana spojrzeń z małpką, bitwa na kolory pod hasłem „Letniego odprężu” to zaledwie garstka z wielu pomysłów fanów naszej sieci. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za nadesłane zdjęcia i dobrą zabawę!