Kontakt dla dziennikarzy:
tel. +48 539 908 725
pr@malpka.pl
Adres korespondencyjny:
MAŁPKA S.A.
Wioślarska 8
00-411 Warszawa
z dopiskiem: PR

Nasze nagrody

Hermes Roku 2014

Forteam Investments nowym właścicielem Małpka S.A.

wtorek, 12 Maj 2015

Małpka S.A., operator ogólnopolskiej sieci sklepów convenience Małpka Express, w dniu 8 maja 2015 r. została zakupiona przez spółkę Forteam Investments Limited. Nowy właściciel planuje rozwój usług dostępnych w punktach sieci.  Transakcja sprzedaży 100% akcji Małpka S.A. na rzecz Forteam Investments Limited doszła do skutku w wyniku spełnienia szeregu warunków ujętych w przedwstępnej umowie sprzedaży Małpka S.A. zawartej w grudniu ubiegłego roku. Na pozytywną decyzję, dotyczącą zakupu spółki przez Forteam Investments Limited, wpłynęły obiecujące perspektywy rozwoju sieci convenience w Polsce. W najbliższym czasie zostanie przedstawiony nowy plan rozwoju spółki. Sieć Małpka Express rozpoczęła działalność w marcu 2012 r. Obecnie posiada 316 sklepów w lokalizacjach „high streetowych”, w centrach miast, przy ruchliwych ulicach i w sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych.

więcej

Małpka Express wprowadziła usługę Cashback

poniedziałek, 01 Grudzień 2014

Od początku listopada, klienci ogólnopolskiej sieci sklepów Małpka Express mogą skorzystać z możliwości wypłacenia gotówki podczas codziennych zakupów. Usługa Cashback została wprowadzona do wszystkich sklepów należących do sieci. Usługa wypłaty gotówki podczas płatności kartą w sieci Małpka Express została wprowadzona od 3 listopada we współpracy z operatorem MasterCard. Usługa za każdym razem jest potwierdzana numerem PIN i obejmuje większość kart MasterCard oraz Visa. Wartość, którą można wypłacić jednorazowo uzależniona jest od kwoty zakupów i wynosi maksimum 200 zł (w przypadku kart VISA) i maksimum 300 zł (dla kart Master Card) przy jednej transakcji. Podczas wypłaty gotówki nie jest pobierana prowizja. Wprowadzenie usługi cashback to kolejne udogodnienie dla naszych klientów – mówi Przemysław Mroczek, Dyrektor Departamentu Marketingu Małpka S.A. – Małpka Express to nowoczesna sieć formatu convenience. Jak sama nazwa wskazuje, jednym z kluczowych elementów naszej działalności jest zapewnienie klientom maksymalnej wygody podczas dokonywania zakupów. Rozszerzony katalog usług dodatkowych z pewnością jest ułatwieniem dla klientów, którzy mogą załatwić kilka spraw w jednym miejscu. Teraz także wypłacić gotówkę podczas zakupów. Spółka Małpka S.A. rozwija katalog usług dostępnych w Małpka Express. W sklepach należących do sieci można skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu oraz możliwości zapłacenia rachunków. W ramach synergii ze sklepem internetowym...

więcej

Małpka Express z nowym programem lojalnościowym

wtorek, 18 Listopad 2014

Ruszył nowy program lojalnościowy w sieci sklepów Małpka Express. W ramach promocji pt. „Rób zakupy, łap nagrody” klienci będą mogli kolekcjonować znaczki, które następnie wymienią m.in. na pluszową małpkę. Nowy program lojalnościowy wystartował 3 listopada i potrwa do końca roku. W tym okresie za każde wydane 12 zł klienci otrzymają znaczki promocyjne, przeznaczone do umieszczenia na karcie kolekcjonerskiej. Wspomniana kwota nie obejmuje kosztu zakupu wyrobów tytoniowych, doładowań telefonów oraz płatności rachunków. W ramach promocji można zdobyć trzy rodzaje nagród. Po skompletowaniu 16 znaczków klienci otrzymają pluszową małpkę. Ci, którzy zdecydują się wymienić mniejszą liczbę naklejek, otrzymają produkty z oferty gastronomicznej sieci – hot dogi oraz napoje. Równolegle z nowym programem lojalnościowym, sieć prowadzi także inne promocje. Obecnie w sklepach Małpka Express klienci mogą kupić zestawy produktów gastronomicznych w niższych cenach. Dodatkowo a w nowych placówkach organizowane są eventy inaugurujące działalność sklepu pod nazwą „Wielkie Otwarcie”.

więcej