„Bombowe ceny” w Krakowie i Poznaniu

02.11.2015

Zniżki na wybrane produkty nawet do -75%! Od dziś w sklepach Małpka Express, na terenie Krakowa i Poznania, dostępna jest  nowa promocja „Bombowe ceny”, która potrwa do 15 listopada. Szukajcie produktów w ekscytująco niskich cenach! Piwo, kawa i dania błyskawiczne tańsze o ponad połowę – nie możecie przegapić takiej okazji! Poniżej znajdziecie regulamin promocji, a w nim tabelę, która określa jakie produkty, w jakie dni kupicie dużo taniej niż zwykle.   Regulamin promocji „BOMBOWE CENY”

więcej

Nowe konkursy na Facebooku!

27.10.2015

Lubicie Małpkę Express w prawdziwym świecie i na Facebooku? Super! Ostrzycie sobie zęby na nowe konkursy? Mamy dla Was dobrą wiadomość – szykujemy w tym roku jeszcze kilka atrakcji. Zaglądajcie regularnie na nasz fanpage www.facebook.com/malpkaexpress aby dowiedzieć się więcej. Pierwszy konkurs ogłosimy już dzisiaj. Do wygrania firmowe upominki: pendrive’y, notesy, bidony i maskotki małpki. Dla zainteresowanych zamieszczamy poniżej regulamin dotyczący uczestnictwa w konkursach.   Regulamin Małpka Express konkursy FB

więcej

Nowa promocja „Kup 1 i weź 1 – 50 %”!

01.10.2015

Produkty dwoją się w oczach, ale cena się kurczy! 30 września we wszystkich sklepach Małpka Express wystartowała nowa superpromocja. Przy zakupie jednej sztuki z listy wybranych produktów, drugą kupicie o połowę taniej. Teraz napoje i przekąski najlepiej opłaca się brać podwójnie. To dwa razy więcej przyjemności za mniej! Sprawdźcie informację o dostępnych produktach promocyjnych w naszej gazetce i łapcie okazje! Promocja potrwa do końca roku lub do wyczerpania zapasów.   Regulamin promocji „Kup 1 i weź 1 – 50%”

więcej

Sięgnij po więcej, aby dostać Małpkę lub słuchawki!

Zapraszamy wszystkich klientów do udziału w nowej promocji „Sięgnij po więcej”. Tylko teraz przy zakupach na kwotę minimum 49 złotych możecie otrzymać od sprzedawcy słuchawki Coca-Cola, a jeśli wydacie 79 złotych lub więcej – pluszową Małpkę! Promocja obowiązuje w wybranych sklepach Małpka Express na terenie całej Polski i potrwa do końca roku lub do wyczerpania zapasów upominków.     Regulamin promocji „Sięgnij po więcej”

więcej

Letnie odprężenie fanów Małpki Express

17.09.2015

Od skrajnie ekstremalnych po wysmakowane i relaksujące. Atrakcje, które zapewniliśmy w to upalne lato naszym fanom to między innymi skok ze spadochronem, lot w tunelu aerodynamicznym, weekend na Mazurach, wieczór w spa, odprężający masaż czy kolacja dla dwojga w wykwintnej restauracji. Wszystkie z wymienionych nagród rozdaliśmy w konkursie „Letni odpręż”, który trwał na naszym fanpage’u od 24 czerwca do 1 września. Maniacy adrenaliny, miłośnicy zwierząt, smakosze dobrej kuchni, osoby zmęczone codzienną pracą i spragnione odrobiny relaksu – wszyscy nasi fani mogli znaleźć coś dla siebie w jednej z pięciu edycji „Letniego odprężu”. W konkursie udział wzięło ponad stu użytkowników, którzy przysłali nam swoje wakacyjne zdjęcia, podali pomysły na urozmaicenie menu naszej Strefy Małpka Cafe, pokazali swoje zwierzaki, podzielili się z nami swoimi romantycznymi chwilami uwiecznionymi na fotografiach i popisali humorem, prezentując kreatywne pomysły na dobrą zabawę w końcówce lata. Rozdaliśmy łącznie 15 nagród głównych i 25 nagród pocieszenia w postaci firmowych gadżetów, a załączone zdjęcia przysporzyły wszystkim wiele uśmiechów. Selfie z kurą, intensywna wymiana spojrzeń z małpką, bitwa na kolory pod hasłem „Letniego odprężu” to zaledwie garstka z wielu pomysłów fanów naszej sieci. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za nadesłane zdjęcia i dobrą zabawę!

więcej
1 2 3 9